Татарстан Республикасы Балтач районы Түнтәр урта мәктәбе сайты
Безнең девиз: "Укуда, мәктәптән тыш эшләрдә һәм тормышта умарта кортлары кебек бердәм, тырыш, тәрбияле булырга!
Безнең бүлекләр:    
Рәхим итегез!
Мәктәп яңалыклары
Җитәкчелек
Укытучыларыбыз
Ветераннарыбыз
Укытучылар өчен
Укучылар дөньясы
Укучылар өчен
Ата-аналар өчен
Гаилә елы
Спортны яратабыз
Музей эше
Фотоальбом
Табигатьне саклау
Башлангычлар
Балалар оешмасы
Төрле документлар
Кунакханә
Сайтның санагычы Рейтинг@Mail.ru Яндекс цитирования
Безгә якын сайтлар
Түнтәр мәктәбе сайты:
Балтач районы порталы:
Көнбагыш сайты:
Абага чәчәге-2004:
Абага чәчәге-2008:
Форум - Белем сайты:
Балтач гимназиясе сайты:
Сайтларга рәхим итегез!
"Алтын Умарта"
сайты өчен җаваплылар:
администратор
Фирүзә Рамазанова,
10 сыйныф укучысы;
фотограф
Раил Сафиуллин,
9 сыйныф укучысы.
Текстлар редакторы:
Гөлнара Шәрәфиева,
педагог-оештыручы;
Гомуми җитәкче:
Рәфхәт Зарипов,
информатика укытучысы.
  Укучылар дөньясы
    
Уку алдынгыларыннан бер төркем





















2007-2008 уку елында Түнтәр мәктәбендәге укучылар исемлеге


1 класс
Вәлиуллин Илфат
Гозәеров Разил
Гыймадетдинов Рафил
Нурзадин Динар
Хәкимова Гөлүсә
Хөрмәтуллина Айгөл
Шәфигуллин Фаил
Шәрәфиев Нәсим

2 класс
Басыйров Дилюс
Газыймов Ислам
Газыймова Зәлия
Газыймова Зөһрә
Гөмәрова Адилә
Зиятдинова Зөлфия
Кадыйрова Айзилә
Корбангалиева Рәзилә
Мәгъсүмова Диләрә
Хәкимов Гамил
Хәмидуллин Ленар

3 класс
Хәбибуллин Фәнзил
Газыймов Аяз
Якупова Алсинә
Хәкимова Фәнзилә
Вафин Рәмзил
Сафиуллин Айгиз
Закиров Самат
Бәйрәмов Рәнис
Ибраһимов Нәзир

4 класс
Мөхәммәтшин Айнур
Нурзадин Нурсил
Хәкимова Илсөя
Гыймадетдинов Ранил
Зәйнетдинова Лилия
Вәлиуллина Эльвина
Зиятдинова Гөлүзә
Ибраһимова Айсылу
Исмәгыйлева Ләйлә
Корбангалиева Рания
Нуруллин Дилшат
Мөхәмәтгалеев Ислам

5 класс
Гарифуллин Инсар
Зарипов Галим
Сафиуллин Рифнур
Шәрәфиева Гөлшаһидә
Гомәров Фәрит
Корбангалиева Раилә

6 класс
Ибраһимова Динәрә
Ибраһимова Гөлнара
Вафина Гөлфинә
Бәйрәмов Илдус
Хәбибуллин Фәнил

7 класс
Зарипова Гөлия
Корбангалиев Рузил
Мөхәммәтшин Алмаз
Сафиуллин Айсаф
Хәкимова Диләрә
Шәймөхәммәтова Гөлгенә
Шәрәфиев Җәүдәт

8 класс
Акрамова Сәдия
Газыймова Галия
Гарифуллин Инсаф
Гомәрова Гөлназ
Ибраһимов Айнур
Ибраһимова Фәйрүзә
Кашапов Фәнис
Мөхәммәтгалиева Алисә

9 класс
Басыйров Нияз
Бәйрәмов Илфир
Газыймова Гүзәл
Галимова Гөлназ
Гомәрова Гөлшат
Зәйнетдинов Илшат
Кашапова Зөһрә
Мөхәммәтшин Азат
Нурзадин Марсель
Сафиуллин Раил
Хәкимова Ләйсән
Фәррахов Илнур


10 класс
Габдрахманова Рамилә
Газыймов Заһид
Гайнетдинова Алия
Ибраһимова Зимфирә
Ибраһимов Фирдүс
Мөхәммәтгалиев Ирек
Рамазанова Фирүзә
Хәкимов Айдар
Хәкимов Илдар
Миннеҗанов Илнур
Нургалиева Ләйлә
Рамазанова Ләйсән
Рамазанова Фәнилә
Рамазанов Фәнил
Сибагатуллина Адилә
Фәйзрахманов Раил
Хәсәнова Фидалия
Шарапов Рәмзил
Шиһапов Илһам

11 класс
Габдрахманов Илнар
Ситдыйков Руслан
Шәймөхәммәтов Шәүкәт
Хәкимов Фердинант
Хафизова Гөлнара
Сәйфетдинова Алисә
Бәдретдинова Рафилә
Рәхимҗанова Гөлгенә
Садыйкова Фәнилә
Фатыйхова Наилә
Төхфәтуллин Булат


Hosted by uCoz